Kalite Politikamız

Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Kalite Politikası’nın temeli; profesyonel bir yaklaşımla her zaman doğru, hızlı ve kaliteli hizmet verilmesi ve verilen hizmetlerin standartlarında sürekliliğin sağlanması esasına dayanmaktadır.

Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi’nde uzman hekimler ve sağlık ekipleri başta olmak üzere tüm çalışanların kişisel ve mesleki gelişimi eğitimlerle sürekli desteklenmekte, yenilikçi yönetim anlayışıyla Kalite Standartları’nı harfiyen yerine getirecek şekilde çalışılmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak, Özel Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Kalite Politikası’nın değişmez parçalarından biridir. Her koşulda memnuniyet sağlamak için sağlık kadromuz; hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini yakından takip ederek talepleri en iyi şekilde yerine getirmekte, tam donanımlı, modern bir ortamda yüksek kaliteli ve konforlu hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Sadece hasta ve hasta yakınlarının değil hastane çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak ve çalışan verimliliğini her geçen gün artırmak da Kalite Politikamızın önemli bir parçasıdır. Düzenlenen iç iletişim etkinlikleri, seminer ve eğitimlerle çalışanların  ilgi, beklenti ve ihtiyaçları belirlenmekte, bunlara göre yeni düzenlemeler hayata geçirilmektedir.