Kurumsal

Hakkımızda


Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi 2012 yılında hizmete başlamış olup, kısa zamanda halkımızın  sağlıkta vazgeçilmez adresi olmuştur. 2015 yılında yenilenen yönetimi ile güler yüzlü hizmet  anlayışı, deneyimli uzman hekimleri ve halkımıza hasta haklarına saygı çerçevesinde hizmet etmeye devam etmektedir.

Yenilenen merkezimizde hizmet sunumunda en iyiye ulaşmak için yola çıktık. Tıp Merkezimiz sağlık gereksinimlerinizin çoğuna cevap verecek kadar donanımlı ve modern, kolay ulaşılabilir ekonomik fiyat politikasıyla ihtiyacınız olan butik sağlık hizmetini kalite standartlarında vermeyi hedeflemektedir.

Hizmet kalitesi ile hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi, SGK gibi pek çok sağlık kuruluşu ile anlaşmalı olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Uzman hekimleri, nitelikli sağlık ve destek personel kadrosuyla, ameliyathaneleri ve doğumhaneleri ile bir çok tıbbi bölümde tedavi hizmeti vermektedir.

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi dahilindeki tüm çalışanlar, "koşulsuz hasta memnuniyeti" ilkesini esas alarak, dürüstlük ve kalite ilkelerinden de ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektedir. Güleryüz, ilgi, sevgi, şefkat ve saygıyla hizet veren Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi'nin uzman kadrosu; insancılık ve bilimsellik ilkeleri çerçevesinde hastalarını her aşamada sabırla, anlaşılır ve nazik bir dille bilgilendirmeyi görev saymaktadır.

Hızlı Bakış


Tek Kişilik Hasta Odaları
2 Ameliyathane
2 Doğumhane
4D Renkli Ultrason
Görüntüleme Merkezi
MRI
Laboratuvar
ESWL (Taş Kırma)
7/24 Acil Servis, Çocuk ve Kadın Doğum
Medikal Estetik

Misyon


Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.

Vizyon


Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

KVK Aydınlatma Metni


KVK Aydınlatma Metni

Açık Rıza Formu


Açık Rıza Formu