Op.Dr. Mehmet Demirtaş: İnsan odaklı hizmet anlayışıyla hizmet veriyoruz

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi Üroloji Bölümü Op. Dr. Mehmet Demirtaş, "Merkezimizde hasta memnuniyetini arttırmak için tam donanımlı bir ameliyathane, kaliteli malzeme, kar odaklı olmayıp insan odaklı olan hizmet anlayışı ve işini seven personelimiz ile daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız." dedi.

Demirtaş, tedavisini yaptıkları hastalıkları ise şöyle özetledi: "Erkek kısırlık tedavisi (spermiyogram, scrotal dopler USG, aşılama için sperm hazırlanması, varikosel ameliyatı), prostat hastalıkları ve kanseri tedavisi, ESWL yöntemi ile böbrek, idrar kanalları, idrar torbası taşlarının kırılması, idrar kesesi tümörlerinde kapalı ameliyatlar ve kemoterapi, endoskopik yöntemle idrar yollarındaki taşların temizlenmesi, testislerdeki tümör, kist vb hastalıkların ameliyatları, inmemiş testis ameliyatları, hipospadias (peygamber sünnnetli) çocukların ameliyatları, idrar yolları iltihaplarının tedavisi, cinsel yolla bulaşan hastalıkların tedavisi, iktidarsızlık tedavisi yapılmaktadır."

Haberin Orijinal Hali;
http://www.hizmetix.com.tr/NewsDetail.Asp?NewsID=254&Title=%93%DDnsan-odakl%FD-hizmet-anlay%FD%FE%FDyla-hizmet-veriyoruz%94-MallReport